MYŠLENKA 1

28. února 2018 v 11:09 | h2u |  zamyšlení

Naše myšlenky formují náš svět.


"To, nač se ve svém životě soustředíte, má tendenci růst, to nač myslíte, se rozpíná a to, čím žijete, určuje váš osud."


"Podnikněte kroky k vylepšení svého pracovního stejně jako domácího prostředí, a velmi záhy zaznamenáte známky zlepšení ve svém způsobu uvažování, vnímání a jednání."*********ROBIN S. SHARMA - Rok s mnichem, který prodal své ferrari*********Celý leden jsem se zabývala cíli - stanovováním, plánováním a dosahováním. Jejich významem a nutností stanovovat si je ve svém životě.
Načítala jsem spoustu knih a článků a následně sepsala kratší manuál - "PROČ A JAK SPRÁVNĚ STANOVOVAT CÍLE". (Kdyby měl někdo zájem, mohu zaslat.)

Únor byl v duchu trpělivosti a výdrže v dosahování cíle. Pracovala jsem na tom, jak do svého života úspěšně zavést nový zvyk - "PRAVIDLO 21 DNÍ". (Při zájmu opět mohu zaslat.)

A v nadcházejícím měsíci přichází na řadu myšlenka. Zmapování procesu myšlení, co je myšlenka, jak ji plně využít ve svém životě, jak ovládnout myšlenky. (Opět bude k dispozici kratší manuál.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama