ZMĚNA

27. února 2018 v 15:04 | h2u |  challenge

Vítám, hlavně asi sebe MrkajícíSmějící se, opět na svém blogu.

Od posledního článku uběhlo již několik týdnů. Tehdy jsem si myslela, že nastal čas velkých změn.
V následujících dnech měl přijít nový začátek, plnění cílů, ...

Trochu jsem se ve výpočtech sekla. Smějící se

Klesající křivka, putovala stále směrem dolu. Nebyl čas obrátit směr a ani to nešlo. Vše se víc a víc zamotávalo a komplikovalo, až tu byl konec roku. Velký COME BACK byl hodně daleko a já už to pomalu vzdávala.

Ale právě tehdy to nečekaně přišlo. Můj osobní "bod zlomu".

Chtělo to opravdu změnu!

Ne, vůbec jsem si nežila špatně, ba naopak. Se svým životem jsem byla do určité míry velmi spokojená. Ano, byly momenty, kdy jsem chtěla víc nebo něco jiného. Ale spíš to bylo o stereotypu a o určitém pocitu marnosti, který se občas dostavoval. Nerada stagnuji a nerada přetrvávám delší dobu na stejném místě. Miluji změny a rozmanitost, kterou život přináší.
To, "v čem" jsem žila nebylo špatné, jak už jsem psala. Byla jsem dokonce i dost spokojená. Myslím, že to byl pocit jakési prázdnoty, který mě i přes to všechno občas naplňoval.
Nebo jsem měla vize, že to může být ještě lepší - asi pocit nenasytnosti. Kdo chce víc nemá nic. Nerozhodný Ne, myslím, že mezi hamižností a potřebou sebezdokonalování je veliký rozdíl. A já jdu jen za tím, co nám všem náleží - pocit naplnění.

Takže poslední týdny jsem nezahálela a začala se rvát za své sny. Vždy jsem si vše pečlivě plánovala a připravovala všechny nezbytnosti až zbytečnosti do puntíku. Aby mě nic nemohlo překvapit a vše šlo tak, jak má jít.

Tentokrát mi ale přijde, že jsem byla do dané situace z nenadání jen tak hozena. Jsem najednou ve vodách, které vůbec neznám a první nutností je tedy, naučit se plavat. Plavat tak, abych se udržela nad vodou a neutopila se. Ale plavat i tak, abych se moc brzy neunavila a doplavala tam, kam potřebuji.

Něco málo jsem za tuto dobu napsala, tak bych to sem ráda postupně vkládala. Je to o cestě k dosažení trvalé změny.
Tak uvidíte...
Pokud se vám to bude líbit, či s něčím třeba nebudete souhlasit, klidně piště. Budu ráda za jakýkoliv komentář a názor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama