JAK JSEM SE ROZHODLA

14. března 2018 v 11:35 | h2u |  challenge

Začátek měsíce ledna 2018

Pomalu se mi blíží Kristova léta, právě mi skončila třetí mateřská, na kterou jsem nastoupila poměrně brzy - dle mého názoru. Do práce nastoupit ještě nemohu, tak přemýšlím: "co teď?"

Tuto otázku jsem si pokládala přesně před rokem. A myslím, že jsem si během následujících měsíců vybudovala slušný základ, pro jakýkoliv úspěch.

Přesně před rokem jsem vážila o 15 kg méně (před rokem a půl o 20 kg méně).

1. června 2017 jsem s hrůzou zjistila, že jsem povýšila o dalších 7 kg. Vyděšená stavem věci jsem za měsíc zhubla 4 kg. Ty jsem si ale během následujícího půl roka stihla hravě vrátit + přihodit dalších 6 kg. Před Vánoci jsem odstranila 2 kg, ale svátky mě stály "pouze" 4 kg nahoru.
Tak jsem právě na krásné, kulaté osmdesátce! (k 1. 1. 2018)

Měla jsem docela dost plánů, ale tyto "váhové zvraty" mě dost zaměstnaly, unavily a hlavně srazily kamsi "dolů". Prostě, k jakémukoliv úspěchu je nutná spokojenost!
Dala jsem si cíle a šla na úplně opačnou stranu. Nevím, možná jsem potřebovala prostor pro pořádný rozběh, dala jsem si spoustu zbytečných překážek, abych se u dobývání vrcholu pěkně zapotila.
No, nemá cenu brečet nad rozlitým mlékem (zkoušela jsem několikrát, opravdu se nic neděje 😊) . Je potřeba se k dané situaci postavit čelem a s odhodláním.

Takže už žádné výmluvy a obavy, jdu do toho!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama