MYŠLENKA 2

1. března 2018 v 11:00 | h2u |  zamyšlení

"Uveďte do rovnováhy hlavu a srdce, rozum a cit. Jděte za svými sny, ovlivňujte dění kolem sebe, ale zároveň se naučte nechávat věci přirozeně plynout a důvěřujte ve vyšší plán."


**********ROBIN S. SHARMA - Rok s mnichem, který prodal své ferrari*********


Dále se píše, že bychom měli pochopit svou lidskost, uvědomit si sami sebe se svými všelijakými nedostatky, ale také pochopit, že "žijeme ve světě, který skýtá spoustu příjemných radostí, jenž si můžeme, ba musíme, vychutnat bez pocitu viny."


A proč to píši…

Myslím, že spousta lidí si dokáže v ledačem najít spojitost, spoustu věcí si tak ospravedlnit. Já si kupříkladu včera objednala docela drahé boty. Sledovala jsem už nějakou chvíli jednu značku. Moc se mi líbí, co nabízejí. A když na mě včera, ještě ke všemu ze zálohy vyskočila 10% sleva, bylo rozhodnuto. Tedy po pravdě jsem se trochu cukala, ale uklidňovala jsem se tím, že kdybych si to ještě rozmyslela, mohu je přeci vrátit. Pak jsem měla celý večer výčitky, kolik jsem za ně zaplatila. Mohla jsem ty peníze přeci využít duchaplněji. Ale po přečtení dnešní myšlenky, jsem si nákup dokonale ospravedlnila.

Příjemné radosti si vychutnávat bez pocitu viny!

Je to taková blbost, ale mě baví vyhledávat možné spojitosti.

Hezký den … <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama